Lekarze Toruń

Pan doktor to niesamowity człowiek i wspaniały specjalista przeprowadzał zabieg usunięcia zęba mojej córce. To bardzo profesjonalny, empatyczny, przemiły człowiek.Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas mojej Magdzie. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta Pietrzak

dr n. med. Sławomir Jeka

Internista, Reumatolog

dane nieaktualne
Szeroka 25
Toruń

Bardzo fajny i dobry,konkretny specjalista.....dobry człowiek...polecam każdemu!!! Podchodzi dokładnie do sprawy...super!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Lucyna Leszniewska

Wenerolog, Dermatolog

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Super miła Pani doktor -rozwiąże każdy problem tak po ludzku. Widziałbym jako lekarza pierwszego kontaktu / rodzinny/ . Gotowa jest rozwiązywać każdy problem zdrowotny człowieka. Polecam....
Opinia dodana przez: adamus

lekarz Maciej Osmański

Neurochirurg

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Gontarz

Chirurg dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Człowiek anioł. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia. Świetnie podejście do dzieci, spokojny, opanowany, cierpliwy oraz kompetentny. Wszystko wyjaśni ze szczegółami, odpowie na każde pytanie. Dziecko chętnie współpracuje z takim lekarzem. Życzę aby inni lekarze brali przykład z takiej postawy. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elżbieta Silkowska

CITOMED
87-100 Toruń

Leczyłam syna u Pani dr przez 7lat byłam zmuszona zmienić pediatrę z powodu przeprowadzki. To była dobra decyzja dzięki tej zmianie dowiedziałam się że syn ma astmę i alergie czego wcześniej Pani dr nie widziała i twierdziła że objawy jakie syn miał to jego taki typ i ustaną w okresie dojrzewania. Prosząc o skierowanie na morfologię usłyszałam po co nie ma takiej potrzeby. Ja osobiście nie polecam syn leczony od ...

lekarz Elena Kirsz

Przychodnia Lekarska
Świętopełka 26
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz pod słońcem Pani doktor ma w sobie dużo cierpliwości serdeczności a co najważniejsze leczy tylu ludzi znam ,których wyleczyla ktorym podpowiedziala moja babcie w podeszlym wieku inni mieli w du.."Pani doktor do konca pomagala we wszystkim spotkałam sie z różnymi dolegliwościami na każde nurtujące pytanie cierpliwie odpowie nawet jak inni specjaliści w danej dziedzinie nie udzielają porady zawsze można liczyć na Panią Kirsz mi pomogla innym również i ...
Opinia dodana przez: sandra

lekarz Dariusz Marcinowski

Internista, Kardiolog

Szeroka 25
Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

dr n. med. Waldemar Narolski

Neurochirurg

św. Katarzyny 7
Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.
Opinia dodana przez: Iwona

Violetta Ponczek

Psycholog

CPiE
87-100 Toruń

Pani Violetta nie tylko ma profesjonalne podejście do Klienta, ale i również ogrom ciepła i zrozumienia w sobie. Nie ocenia, słucha uważnie i jest oddana swojej pracy. Współpracę z Panią Violettą cenię sobie nie tylko za efekty (a są lepsze niż mogłam sobie wyobrazić!), ale i również za szczerość, otwartość i poczucie humoru Pani Violetty, które inspirują mnie na co dzień. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Agnieszka Pękala

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi opiniami!!! Początkowo chciałam iść do dr D.R. ale mi odradzono na korzyść Pani dr Agnieszki i wiem, że to była najlepsza decyzja!!!

lek. med. Ilona Olszak-Szot

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Gastromed
ul. Grudziądzka 11
Toruń

Specjalista wysokiej klasy!!Lekarz z powołania, a przy tym wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Mali pacjenci ją uwielbiają!!
Opinia dodana przez: Zosia

Sławomir Badurek

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarski
87-100 Toruń

Lekarz z głęboką wiedzą, prosto tłumaczy trudne rzeczy. Wyjaśnia o co chodzi w leczeniu, z czym się wcześniej nie spotkałam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Andrzan-Grzębska

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Tak powinien pracować profesjonalista. Szczególnie polecam prace protetyczne - korony i mosty najnowsze metody i materiały. Duża cierpliwość i kultura osobista.

dr n. med. Zbigniew Michniewicz

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

Aleksandra Szymańska

Logopeda

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13
87-100 Toruń

Trafiliśmy do Pani magister już w desperacji. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale dzięki systematycznej pracy udało się. Ciepała i profesjonalna osoba z miłym podejściem do dziecka
Opinia dodana przez: Jan

Dorota Siemianowska-Krajewska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Ortodontyczny
87-100 Toruń

Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna,. Ma dużą wiedzę, potrafi wszystko wytłumaczyć, nawet laikowi. Koszt pierwszej wizyty wynosi 80 zł, kolejnych 150 zł. Gabinet mieści się ocenie na ulicy Żwirki i Wigury (na przeciwko biedronki).
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Marek Nowicki

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Lekarz kompetentny,uprzejmy,delikatny .Wyjaśnia obszernie wszelkie wątpliwości.Polecam!Byłam zarówno prywatnie jak i na NFZ
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Bogdan Notowski

Centrum Psychologiczne TM
ul. Kościuszki 51b
87-100 Toruń

B. dobry lekarz nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Opinia dodana przez: Bob44

Wojciech Chabior

Lekarz medycyny pracy

"WCH" Prywatny Gabinet Lekarza Medycyny Pracy
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam !!!. W mojej opinii osoba kompetentna , uprzejma .Wizyta na ustaloną godzinę już na następny dzień w czasie mi odpowiadającym . Polecam doktora Wojciech Chabior .
Opinia dodana przez: Michał